LOK PiK Wrocław

Stowarzyszenie kolekcjonersko-strzeleckie

Dołącz do nas

Logo klubu LOK PiK Wrocław

Jak mogę zapisać się do klubu LOK PiK?

Nic prostszego! Wystarczy abyś złożył wypełnioną deklarację wstąpienia do klubu LOK PiK oraz opłacił składkę członkowską.

Najłatwiej i najszybciej zapiszesz się przez Internet. Wyślij na adres klub@lokpik.org skan wypełnionej deklaracji (może być też wyraźne i proste zdjęcie) oraz bankowe potwierdzenie przelewu składki na nasze konto bankowe.

Jeśli wolisz zapisać się osobiście, to przyjdź z wypełnioną deklaracją na nasze zajęcia, najlepiej te na strzelnicy pneumatycznej. Składkę także możesz opłacić na miejscu, gotówką.

Niezależnie od tego, czy zapiszesz się osobiście, czy przez internet, w LOK PiK masz dwie opcje członkostwa.

Członek zwyczajny

Jeśli chcesz regularnie strzelać we Wrocławiu, na warunkach jakimi dysponujemy, to zostań członkiem zwyczajnym klubu LOK PiK. Wysokość składki członkowskiej wynosi wówczas 60 zł na kwartał.

Kwartalna składka członkowska to jedyny koszt; nie wnosisz żadnych innych opłat. Jako członek zwyczajny masz też pierwszeństwo w korzystaniu z naszych strzelnic (gdyby miało zabraknąć na nich miejsca).

Deklaracja wstąpienia do klubu LOK PiK jako członek zwyczajny

Członek wspierający

Jeżeli chcesz tylko należeć do LOK PiK, ale nie chcesz strzelać we Wrocławiu (bo na przykład mieszkasz w Suwałkach), to zostań członkiem wspierającym nasz klub. Wystarczy, że raz do roku wesprzesz nasz Klub dowolną kwotą, może to być nawet symboliczna złotówka. Tak niska składka roczna czyni nas najtańszym stowarzyszeniem kolekcjonersko-strzeleckim w Polsce!

Wstąpienie do klubu LOK PiK jako członek wspierający jest właściwą opcją także wtedy, gdy chcesz wesprzeć naszą działalność finansowo, bo na przykład bardzo nas lubisz.

Deklaracja wstąpienia do klubu LOK PiK jako członek wspierający

Czy mogę strzelać z wami nie będąc w Klubie?

Nie. Strzelnice LOK są dostępne tylko dla członków klubów LOK. Zresztą nikomu z nas nie chciałoby się egzekwować, księgować i rozliczać indywidualnych wpłat za każdy jeden trening osoby spoza klubu. Stawiamy na osoby, które chcą strzelać dużo i regularnie (członkowie zwyczajni) lub tylko należeć do stowarzyszenia (członkowie wspierający).