LOK PiK

Sportowy klub strzelecki we Wrocławiu

Dołącz do nas!

Jak mogę zapisać się do klubu LOK PiK?

Nic prostszego! Wystarczy abyś złożył wypełnioną deklarację wstąpienia do klubu LOK PiK, oraz opłacił składkę roczną.

Jeśli chcesz zapisać się osobiście, przyjdź z wypełnioną deklaracją na nasze zajęcia, najlepiej te na strzelnicy pneumatycznej. Składkę możesz opłacić przelewem na nasze konto, lub jeśli wolisz - na miejscu, gotówką.

Możesz też zapisać się przez internet. W takim przypadku wyślij na adres klub@lokpik.org skan wypełnionej deklaracji oraz bankowe potwierdzenie przelewu składki na nasze konto.

Niezależnie od tego, czy zapiszesz się osobiście, czy przez internet, w LOK PiK masz dwie opcje członkostwa:

Członek zwyczajny

Jeśli chcesz regularnie strzelać we Wrocławiu, na warunkach jakimi dysponujemy, to zostań członkiem zwyczajnym klubu LOK PiK. Składka roczna wynosi wówczas 240 złotych, płatne jednorazowo raz do roku.

Składkę naliczamy proporcjonalnie. Oznacza to, że jeśli przystąpisz do klubu na przykład w połowie roku, to zapłacisz tylko połowę składki. Innymi słowy, twoja składka wyniesie 20 złotych za każdy miesiąc jaki został do końca roku, łącznie z tym, w którym się zapisałeś. Nie płacisz za miesiące, które minęły zanim do nas wstąpiłeś!

Deklaracja wstąpienia do klubu LOK PiK jako członek zwyczajny

Członek wspierający

Jeżeli chcesz tylko należeć do LOK PiK, ale nie chcesz strzelać we Wrocławiu (bo na przykład mieszkasz w Suwałkach), to zostań członkiem wspierającym nasz klub. Członkowie wspierający nie biorą aktywnego udziału w życiu klubu, ale za to składka roczna dla nich wynosi symboliczne 9 złotych. Tak niska składka roczna czyni nas najtańszym stowarzyszeniem strzelecko-kolekcjonerskim w Polsce!

Wstąpienie do klubu LOK PiK jako członek wspierający jest właściwą opcją także wtedy, gdy chcesz wesprzeć naszą działalność finansowo, bo na przykład bardzo nas lubisz.

Deklaracja wstąpienia do klubu LOK PiK jako członek wspierający

Czy mogę strzelać z wami nie będąc w klubie?

Nie. Strzelnice LOK są dostępne tylko dla członków klubów LOK. Zresztą nikomu z nas nie chciałoby się egzekwować, księgować i rozliczać indywidualnych wpłat za każdy jeden trening osoby spoza klubu. Stawiamy na osoby, które chcą strzelać dużo i regularnie.